Команда ЄС Дніпро взяла участь в акції біля ДБР та мітингу на підтримку Петра Порошенка біля Печерського суду

Партійці Дніпра разом із головою міського осередку «Європейської Солідарності», депутатом ВР 8-го скликання Тетяною Ричковою, а також членами партії, прибічниками, активістами, головами районних партійних організацій, ветеранами АТО\ООС 1 липня завітали до української столиці. Понад 100 дніпрян приїхали висловити свою чітку позицію: вони не терпітимуть свавілля та беззаконня чинної влади, ганебних переслідувань патріотів та волонтерів, російських реваншистів у парламенті. Крім української демократії люди хотіли підтримати й Петра Порошенка під час допиту в ДБР та судового засідання у Печерському суді.

З синьо-жовтими стягами, щирими усмішками, піснями та вигуками «Слава Україні», «Дякуємо» українці зустріли п’ятого президента України Петра Порошенка біля будівлі ДБР.

«Дякую кожному із вас, хто сьогодні є небайдужим, хто вийшов під ДБР! Зараз я йду до цих нечестивців, щоб сказати їм все, що я про них думаю. Чи могли ви уявити лише 13 місяців тому, що ДБР буде де-факто очолювати адвокат Януковича, який скоїв державний злочин та запросив війська в Україну, який винен в окупації разом із Путіним? — зазначив Петро Порошенко. — Політика «нових облич» зазнала нищівного краху. Нині — час збирати каміння. Час бути разом. Час, коли опозиція має об’єднатись. Час, коли ми з вами маємо захистити Україну».

За півтори години після допиту численний натовп на чолі з лідером партії «Європейська Солідарність» рушив у напрямку до Печерського суду. Цього разу там зібралося близько 10 тисяч осіб, яких передусім об’єднали повага до п’ятого президента України та бажання запобігти російським реваншистам при владі.

Понад три години, доки тривало засідання, тисячі українців слухали промови спікерів, співали українських пісень та з завмиранням серця дивилися онлайн-трансляцію з зали суду.

За словами голови Дніпровської міської організації «Європейської Солідарності», депутата ВР 8-го скликання Тетяни Ричкової, Дніпро був і лишається з Порошенко.

«Дніпро з Порошенко!» — це не тільки гасло на транспаранті, що тримають під ДБР і під Печерським судом міста Києва мешканці Дніпра. Це їхній щирий вияв патріотизму і бажання підтримати одного з найбільших патріотів України. Це прояв солідарності всіх активних громадян нашої країни, — зазначила Тетяна Ричкова. — Політичні переслідування в Україні неможливі! Я, як і наші дніпряни, з Порошенко!»

Після завершення засідання Петро Порошенко повідомив, що наступний розгляд справи відбудеться 8 липня.

«Термін розслідування провадження спливає 10 липня. А прокурори зараз кажуть, що їм потрібно обрати для мене запобіжний захід на 2 дні. І над ними сміється вся країна, вся Європа і весь світ. Тож давайте покажемо міжнародній спільноті їхні справжні обличчя, — зазначив Петро Порошенко. — Я дякую всім українцям, які стали стіною і не дали вчинити свавілля. Ми ще не перемогли, але вони знову злякалися і втекли. Наша пропозиція для них проста: або спільно будуємо Україну, або купуйте квиток до Ростова!»

Усі, хто бажає долучитися до команди «Європейської Солідарності» Дніпро під час майбутніх поїздок до Києва. Ті, хто не може мовчки спостерігати за «театром абсурду», що вже понад рік панує в країні. Усі, хто хоче підтримати верховенство права, сильну незалежну Україну, а також висловити свій протест проти необґрунтованих переслідувань патріотів та бездоказових кримінальних проваджень, що порушили проти Петра Порошенка, звертайтеся до приймальні Дніпровського міського осередку «Європейської Солідарності» за адресою: просп. Героїв, 19 чи телефонуйте: (098) 396-67-89.