ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «200 ДНІВ БРЕХНІ»: ЯК ЦЕ БУЛО В ДНІПРІ

У суботу, 4 липня, партійці Дніпра разом із головою міського партійного осередку «Європейської Солідарності», депутатом ВР 8-го скликання Тетяною Ричковою взяли участь у всеукраїнській акції «200 днів брехні» на підтримку незаконно ув’язнених Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь.

Сотні дніпрян зібралися під стінами ОДА, щоб ще раз нагадати владі: вони не мовчатимуть, не сидітимуть, склавши руки, доки в країні відбувається правоохоронне та судове свавілля.

За словами Тетяни Ричкової, вона з однопартійцями прийшла до будівлі облдержадміністрації, щоб підтримати українських патріотів і волонтерів, яких вже 200 днів незаконно утримують за ґратами. 

«Серед нашої команди та моїх знайомих чимало волонтерів та військовослужбовців, які з 2014 року були в найгарячіших точках на сході України. Тож нам небайдуже, коли невинних людей «призначають вбивцями», коли вони змушені  відповідати за чужі злочини, — зазначила голова міської організації «Європейська Солідарність».  — Спостерігаючи за всім цим беззаконням, що коїться зараз в Україні, неможливо лишатися осторонь. Бо все це нонсенс для демократичної цивілізованої держави! Я не хочу, щоб моя країна перетворилася на «руській мір». Саме тому ми прийшли підтримати своїх, українських патріотів! Адже, якщо зараз проукраїнські сили не триматимуться разом, п’ята колонна нас здолає».

Під час акції, що тривала близько години, дніпряни змогли висловити власну позицію та поставити запитання чинній владі. Завершився захід спільними обіцянками присутніх не забувати про судові та правоохоронні свавілля, що наразі мають місце в Україні. Після чого учасники традиційно виконали український гімн та сфотографувалися на згадку. 

Нагадаємо, що партійці Дніпра вже двічі за останній місяць їздили до Києва, щоб сказати: «Ні політичному свавіллю!» та підтримати п’ятого президента України Петра Порошенка через незаконні звинувачення й дискредитації чинною владою.