ДНІПРО З ПОРОШЕНКО: СУД ВІДПУСТИВ П’ЯТОГО ПРЕЗИДЕНТА БЕЗ ЖОДНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ

Партійці Дніпра разом із головою міського осередку «Європейської Солідарності», депутатом ВР 8-го скликання Тетяною Ричковою, а також членами партії, прибічниками, активістами, головами районних партійних організацій, ветеранами АТО\ООС 8 липня знову приїхали до Києва. Понад 100 містян завітали до столиці, щоб протистояти беззаконню та свавіллю чинної влади. Крім української демократії люди хотіли підтримати й п’ятого президента України Петра Порошенка під час судового засідання у Печерському суді.

На акцію під Печерським судом на підтримку Порошенка знову зібралося близько 10 тисяч громадян. Серед них ветерани, волонтери, політичні в’язні Кремля, інтелектуали, культурні діячі та політики. Проти політичних переслідувань Петра Порошенка виступив і український режисер, якого 5 років утримував режим Путіна, – Олег Сенцов. Він зазначив, що справа проти Порошенка – повернення в часи Януковича, що є поганим сигналом для наших західних партнерів про стан справ в Україні. В свою чергу п’ятий президент України підкреслив, що боротьба відбувається не за Порошенка, а за Україну і демократичні цінності.

«Ця боротьба не за Порошенка, це наша боротьба за Україну. Це наша боротьба за демократію, за верховенство права, за рух в Європу. І це наша боротьба за те, щоб не дати цим злочинцям перетворити державу в Російську Федерацію, приєднати Україну до Росії, здійснити мрію «п’ятої колони», яка зараз прорвалася до влади», — зазначив п’ятий президент України Петро Порошенко.

Цього разу засідання тривало понад 6 годин. Тисячі українців слухали промови спікерів, співали українських пісень та з завмиранням серця дивилися онлайн-трансляцію з зали суду.

За словами голови Тетяни Ричкової, численна команда «Європейської Солідарності» Дніпро вже втретє приїхала до Києва підтримати Петра Порошенка та сказати свої рішуче «ні» політичним репресіям.

«Ситуація з політичними переслідуваннями, що склалася наразі в Україні, викликає занепокоєння та гнів одночасно. В демократичній країні не має місця незаконним звинуваченням та репресіям політичних опонентів, патріотів, військових, — зазначила Тетяна Ричкова. — Ми не мовчатимемо, доки чинна влада зводить нанівець все, що українці виборювали впродовж останніх 6 років. Ми виходитимемо на вулиці, тут і по всій Україні, щоб відстояти свої права та справедливість».

Попри три засідання, скандальний Печерський суд не обрав запобіжний захід п’ятому президенту Петру Порошенку у справі з призначенню заступника керівника Служби зовнішньої розвідки. Суддя Вовк залишив без розгляду подання прокурорів, підтвердивши повну відсутність складу злочину і політичні мотиви справ проти Порошенка. В пожежному порядку Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування, попри дозвіл суду продовжити розслідування ще на три місяці.