У ДНІПРІ УРОЧИСТО ВРУЧИЛИ ПАРТІЙНІ КВИТКИ

Днями близько 70 дніпрян в урочистій обстановці отримали партійні квитки. Їхнє вручення відбулося по завершенню інформаційно-дискусійної платформи «Право на слово», що знову стартувала після тривалої карантинної перерви.

З новим статусом містян привітали голова міського партійного осередку «Європейської Солідарності», депутат ВР 8-го скликання Тетяна Ричкова та запрошена гостя — народний депутат України Марія Іонова.

«Хочу щиро подякувати всім присутнім за підтримку нашої політичної партії, що сповідує європейські цінності та стоїть на захисті інтересів України та українців. У наших лавах — справжні патріоти, які розуміють, щоб без обороноздатної армії, української мови та церкви не існуватиме незалежної демократичної країни. Спасибі, що, попри наш опозиційний статус, ви залишаєтеся з нами. Хочу, щоб цей партквиток був вписаний в історію кожної родини. Адже той, хто його отримав, дійсно прагне для своїх дітей та онуків європейського рівня життя», — резюмувала Тетяни Ричкова.

Під час вручення у залі панував піднесений настрій та не стихали оплески. А на численні вигуки: «Слава Україні!» безупинно лунало: «Героям Слава!» Нові партійці зазначали, що попри всі виклики боронитимуть країну, відстоюватимуть справедливість і захищатимуть українські цінності й в тилу, й на барикадах. Адже курс України — це НАТО і ЄС.

За словами Марії Іонової, саме людей з такою активною громадянською позицією, як дніпряни, не вистачає зараз у парламенті.

«Дякую вам, друзі, за чудову атмосферу. Ви без перебільшення зробили мій вечір! Ви — справжні борці за незалежну Україну!»