Дніпровський міський осередок партії “Європейська Солідарність” вимагає демонтувати борди з незаконними закликами

Дніпровський міський осередок партії «Європейська Солідарність» на чолі з його головою, депутатом ВР 8-го скликання Тетяною Ричковою засуджують висловлювання на бордах, на яких розміщена політична реклама ОПЗЖ у Дніпрі. Ми занепокоєні тим фактом, що представники цієї партії у місті поширюють неправдиву інформацію та вводять людей в оману.

Гасла ОПЗЖ із твердженням «Городу нужен Днепровский референдум» порушують не лише Конституцію України та чинне законодавство, а й закон про мову.

Ми вважаємо, що висловлювання на рекламних щитах, замасковані під «ініціативу» відверто проросійської партії, є протиправними й маніпулятивними. Передусім такі заяви потурають московським забаганкам та дестабілізують ситуацію в місті й країні. Адже всі ми чудово пам’ятаємо, з яких закликів у 2014 році почалися незаконні референдуми на сході України й у Криму, та до чого вони призвели.

Тож вимагаємо від ОПЗЖ у найкоротший термін демонтувати рекламні борди з сепаратистськими гаслами, припинити зазіхати на територіальну цілісність нашої держави й публічно визнати незаконність своїх дій.