ТЕТЯНА РИЧКОВА: НЕ БУДЕ АРМІЇ, НЕ БУДЕ Й КРАЇНИ

Команда ЄС Дніпро на чолі з головою міської організації партії «Європейська Солідарність», депутатом ВР 8-го скликання Тетяною Ричковою долучилася до сотень тисяч українців, які вийшли на майдани своїх міст, щоб підтримати військових на сході та протистояти капітуляції. У Дніпрі акція «Захисти захисників, захисти Україну» зібрала не лише ветеранів АТО/ООС та волонтерів, а й небайдужу молодь, патріотів та людей з проактивною громадянською позицією.

Понад 400 дніпрян прийшли до будівлі ОДА, щоб висловити своє обурення новими домовленостями щодо припинення вогню на Донбасі, що почали діяти від 27 липня та вже кілька разів порушувалися бойовиками.

За словами Тетяни Ричкової, сьогодні люди вийшли на захист армії в усіх куточках України.

«Серед партійців і активістів команди ЄС Дніпро чимало ветеранів АТО/ООС, волонтерів, які з власного досвіду знають, як це, коли у 2014-му хлопці й дівчата на фронті буквально були кинуті напризволяще: без елементарного забезпечення. За останні 6 років, доки триває війна на сході, українці спільними зусиллями зробили нашу армію боєздатною. І що відбувається тепер? Хлопців роззброїли, заборонили стріляти у відповідь та проводити розвідувальні операції…Проте перемога так не здобувається, так на нас очікує лише поразка. Не буде української армії, не буде й країни», — зазначила голова міської організації партії «Європейська Солідарність».

Присутній на заході активіст, викладач Геннадій Ронін, відмітив, що українці робитимуть все можливе, щоб воїни на передовій знали: є люди, які захищатимуть їх у тилу.

«Я хочу подякувати й низько вклонитися хлопцям і дівчатам, які зараз боронять Україну на сході, стоять на захисті кожного з нас. Ми живемо під мирним небом лише завдяки їм. Українці в тилу щодня мають робити все можливе, щоб завадити впровадженню московського сценарію та капітуляції», — зазначив Геннадій Ронін.

Наприкінці заходу активісти озвучили вимоги до президента, серед яких: скасувати указ про заборону відкривати вогонь у відповідь, зупинити роззброєння на передовій тощо.