Партійці Дніпра схвалили заяву територіальної організації партії «Європейська Солідарність» на підтримку миру в Україні

Сьогодні під час 6-ї конференції Дніпропетровської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» присутні одноголосно схвалили заяву обласного осередку щодо підтримки миру й єдності в Україні.

«Гібридна війна в Криму й на Донбасі освячувалася так би мовити «референдумами». Саме після цих референдумів під дулами автоматів російська пропаганда почала говорити про «народ Криму» і «народ Донбасу». Референдум дорівнює сепаратизму, в яку б красиву обгортку його не загортали. А сепаратизм — це гібридна війна, руїна, зупинка промисловості, безробіття, розруха й тисячі смертей», — йдеться у заяві.

За словами голови територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Артура Герасимова, Дніпропетровська область шість років тому показала: тут мешкають гідні українські сини й доньки, хоробрі й відчайдушні.

«Саме на Дніпропетровщині — серце перемоги. А Дніпро було й лишається форпостом України, містом, що змогло протистояти «русской весне» у 2014-му. Тож всі сепаратистські сценарії, які деякі політсили зараз намагаються тут реалізувати, ми за жодних обставин не дамо втілити у життя», – зазначив він.

Нагадаємо, що кілька днів тому голова Дніпровського міського осередку партії «Європейська Солідарність», депутат ВР 8-го скликання Тетяна Ричкова на своїй сторінці у Facebook разом із партійцями закликала демонтувати борди ОПЗЖ із сепаратистськими гаслами, припинити зазіхати на територіальну цілісність України та публічно визнати незаконність своїх дій.

https://www.facebook.com/HelpArmy.in.ua/posts/2743139199304408