ТЕТЯНА РИЧКОВА: «ХОЧУ, ЩОБ ДНІПРО БУЛО ЄВРОПЕЙСЬКИМ МІСТОМ»

Голова Дніпровського міського партійного осередку «Європейської Солідарності», народний депутат 8-го скликання Тетяна Ричкова — кандидат на посаду міського голови Дніпра. Її кандидатуру висунув під час шостої конференції територіальної організації ПП «Європейська Солідарність» п’ятий президент України, лідер партії Петро Порошенко та одноголосно підтримали всі учасники заходу.  

За словами Петра Порошенка, Тетяну Ричкову він знає, як принципового, патріотичного опозиційного політика.

«Мені добре відома історія Тетяни Ричкової. І свого часу вона мене вразила. Я познайомився з нею влітку 2014 року. Тоді вона була і залишається зараз дуже активною волонтеркою, яка захищала разом із чоловіком воїнів 25-ої бригади. Втратити чоловіка на війні – це велике горе. Але після цього самій піти служити в армію – це значний подвиг. Я знаю її й по роботі у Верховній Раді минулого скликання. Знаю як принципового, патріотичного, проукраїнського та проєвропейського опозиційного політика. Тетяна жодного разу не підвела вас, коли представляла місто у парламенті, де українській державі і громаді Дніпра служила краще, ніж будь-хто із теперішніх «слуг». Тому підтримую рішення конференції висунути її на посаду міського голови Дніпра», — зазначив п’ятий президент України.

Тетяна Ричкова подякувала Петру Порошенко та партійцям за довіру й підтримку. За її словами, саме значний досвід роботи з людьми та сильна, згуртована команда «Європейської Солідарності» допоможуть їй впевнено рухатися до перемоги.

«Ми не є містом, де люди з інвалідністю почуваються членами суспільства. Ми не є містом, де є належний соціальний захист. Ми не є містом, де дбають про екологічну ситуацію та розвиток інфраструктури. А я хочу, щоб Дніпро було європейським містом, — наголосила голова міської партійної організації. — Я знаю, що, як жінка, значно більше уваги приділятиму соціальним проблемам, ефективній комунікації між владою й громадою, а також розвитку Дніпра. На зустрічах дніпряни розповідають, що хочуть бачити місто затишним і комфортним, з якісними дорогами, охайними парками, зручною інфраструктурою, теплими школами. І в мене є команда, що допоможе втілити ці плани в життя. В мене є досвід роботи з людьми».

Під час територіальної конференції партії, крім того, представили й узгодили п’ятірку кандидатів у депутати міської ради Дніпра, яку очолила Тетяна Ричкова.