ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

«Європейська Солідарність» має на меті перетворити Дніпро на справжнє європейське місто. Наша команда діє в інтересах громади. Основні пріоритети для нас – це європейський курс розвитку та захист національних цінностей.

ЗМЕНШЕННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПЛАТЕЖІВ ЗА РАХУНОК ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕТИВНОСТІ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ

 «Європейська Солідарність» сприятиме розвитку програми «Енергоефективне житло». Зокрема, опрацьовуватиме можливості поліпшення умов оформлення кредитів та збільшення державної допомоги. Ми прагнемо зробити «теплі» кредити доступними для якомога більшого числа громадян, адже держава також зацікавлена у пришвидшенні процесу енергоефективності житлового фонду.

КОМПЛЕКСНА МОДЕРНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Головною метоюдля себе ми бачимо побудову модерної європейської школи, де вчителям і учням надано всі необхідні умови для комфортної роботи. Школи, що дає знання високої якості та закладає базу для формування конкурентних спеціалістів. Ми прагнемо зробити систему освіти та виховання галуззю, де можна побудувати успішну кар’єру, де хотітимуть працювати перспективні спеціалісти, де вони робитимуть це не на волонтерських чи благодійних засадах, а за достойну винагороду.

РОЗБУДОВА СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Команда «Європейської Солідарності» впевнена, що спорт потрібно зробити доступним для всіх і пропагувати не тільки на словах. Ми намагаємось створити якомога більше можливостей для жителів міста займатись своїм фізичним розвитком, реалізувати себе у любительському спорті та просто активно проводити час.

Ми ставимо собі за мету облаштування спортивних зон у кожному дворі, модернізацію існуючих та побудову нових стадіонів, футбольних та баскетбольних майданчиків. Ми прагнемо побудувати систему підтримки спорту за європейським зразком. А саме таку, яка забезпечить спортсменам та командам винагороду, що дійсно відповідатиме рівню їхніх досягнень та стимулюватиме до подальшого розвитку.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДНІПРЯН КОМФОРТНИМИ ЗОНАМИ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Команда «Європейської Солідарності» активна у питаннях  благоустрою паркових зон та зон відпочинку для містян. Завдяки комплексній реконструкції низки парків, яку допомогла провести команда «Європейської Солідарності», тепер туди можна прийти для того, щоб займатись спортом, відпочити, добре провести час із друзями та рідними.

Наша мета облаштувати у Дніпрі необхідну кількість зон для відпочинку, що не поступаються зразковим  європейським. Подарувати містянам можливість гідно відпочивати та культурно розважатись із задоволенням та без загрози для здоров’я.

ПІДТРИМКА АКТИВНОСТІ МІСТЯН ЗА ДОПОМОГОЮ КОНКУРСУ «БЮДЖЕТУ УЧАСТІ»

Для розвинених європейських держав є цілком звичною ситуація, коли громадяни впливають на якість життя за допомогою своїх ініціатив. Це один з проявів головної європейської цінності – демократії, котра у прямому сенсі означає «народовладдя».

«Європейська Солідарність»здійснюватиме контроль над реалізацією проектів, які здобудуть перемогу в конкурсі. Крім того,ми працюватимемо над збільшенням фінансування «Бюджету участі». Щоб якомога більше ініціатив було реалізовано. Щоб кожен з нас якнайшвидше відчув реальне наближення до європейських стандартів якості життя.

Команда «Європейської Солідарності» звертається до однодумців та закликає до співпраці. Заради досягнення спільної мети, якою є процвітання та європейське майбутнє нашого міста, ми маємо діяти всі разом.