ТЕТЯНА РИЧКОВА: АЕРОПОРТ ДНІПРА МАЄ НАЛЕЖАТИ ГРОМАДІ

Кандидат на посаду Дніпровського міського голови, очільниця міського осередку партії «Європейська Солідарність», депутат ВР 8-го скликання Тетяна Ричкова зареєструвала на сайті президента України петицію №22/106554-еп «Про повернення у державну власність ВАТ «Авіаційна компанія «Дніпроавіа» з подальшою передачею у власність територіальної громади міста Дніпра (реприватизація Дніпровського аеропорту)».

Тетяна Ричкова вважає, що сьогодні є необхідність у підготовці та винесенні на розгляд Верховної Ради України проєкту Закону України про реприватизацію Дніпровського аеропорту.

За словами кандидата на посаду Дніпровського міського голови від «Європейської Солідарності», ситуація, що склалася з Міжнародним аеропортом «Дніпропетровськ», наразі вкрай ганебна. Вже багато років навколо летовища тривають різноманітні суперечки й дискусії, ведуться судові справи.

«За 10 років, впродовж яких аеропорт перебуває у власності олігарха, нічого не змінилося. Квитки досі залишаються найдорожчими в Україні, а, власне, летовище, у вкрай занедбаному стані. А сьогодні нас знову вводять в оману! Влада стверджує, що будівництво розпочато, але тендер чомусь призначений лише на кінець грудня. Тобто гроші повернуться назад до Києва. Досить із нас маніпуляцій! Щоб покінчити з цим питанням та задля того, щоб у Дніпрі врешті з’явився сучасний аеропорт, потрібно передати право власності на нього громаді міста, тобто дніпрянам», — зазначила Тетяна Ричкова. — Я звертаюся до всіх дніпрян: підпишіть петицію — аеропорт Дніпра врешті має стати власністю громади». 

Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/106554