ТЕТЯНА РИЧКОВА: ПАМ’ЯТЬ ПРО УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ МАЄ ЖИТИ У СЕРЦІ КОЖНОГО

14 жовтня у День захисника України партійці Дніпра разом із кандидаткою на посаду Дніпровського міського голови, очільницею міського осередку партії «Європейська Солідарність», народним депутатом VIII скликання Тетяною Ричковою зібралися на Алеї пам’яті, щоб вшанувати полеглих в російсько-українській війні.

Тетяна Ричкова передусім подякувала присутнім на заході партійцям, серед яких — учасники бойових дій, ветерани АТО/ООС, за те, що у 2014-му році вони першими стали на захист нашої держави та продовжують відстоювати її незалежність на фронті і в тилу.

За словами кандидатки на посаду Дніпровського міського голови, цей день для неї сповнений одночасно і сумом, і радістю.

«Я знаю, що кожен, хто сьогодні прийшов сюди, пам’ятає: війна в Україні досі триває. На фронті гинуть наші хлопці й дівчата. Але я хочу, щоб пам’ять про понад 14 тис. патріотів, які так і не повернулися додому, жила у серці кожного українця. Я надзвичайно вдячна нашим захисникам, які боронили країну на Сході, а сьогодні відстоюють її незалежність у тилу разом із партією «Європейська Солідарність». Дякую вам, незламні! Зі святом!», — зазначила Тетяна Ричкова.

«Саме завдяки тим відчайдухам і сміливцям, які ціною власного життя чи здоров’я стримали ворога, ми живемо зараз в українському Дніпрі, під мирним небом. Історію, якою болісною вона б не була, слід пам’ятати й передавати цю пам’ять наступним поколінням. Сьогоднішній день — шана всім тим, кого вже немає з нами і тим, хто повернувся, здобуваючи свободу України в російсько-українській війні», — відмітила керівниця секретаріату партії Олена Полонська.  

«День захисника — особливе для мене свято. З гірким присмаком, але без пафосу і радянської риторики. Після повернення зі Сходу ми обов’язково зустрічаємося 14 жовтня з побратимами, з якими стояли пліч-о-пліч у 2014. Спершу тут, на Алеї пам’яті, щоб згадати тих, кого вже немає. Потім їдемо до Музею АТО, щоб вкотре нагадати собі — попри ілюзію, що війна невдовзі закінчиться, боротьба за Україну ще триває. І нам потрібна перемога, а не мир будь-якою ціною!», — зазначив учасник бойових дій, ветеран АТО\ООС Віктор Малков.

Після покладання квітів до пам’ятних меморіалів присутні вшанували полеглих українських героїв хвилиною мовчання.