ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Голова Дніпровської міської організації «Європейська Солідарність», народний депутат VIII скликання, депутат Дніпровської міської ради Тетяна Ричкова привітала дніпрян з новорічними святами.

Щиро вітаю Вас і Вашу родину з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю вам сімейного тепла й затишку, міцного здоров’я та відмінного настрою, щастя й достатку, віри і натхнення.

Впевнена, наступний рік принесе всім нам чимало позитивних змін, новий досвід, сміливі цілі та очікувані результати.

Я дякую Вам за рік, що минає.

Дякую за Вашу довіру, підтримку та активну участь у проєктах команди ЄС Дніпра. Спасибі за допомогу під час карантинних обмежень, численних заходів просто неба та під час передвиборчої кампанії. Дякую, що разом із Вами ми пліч-о-пліч відстоювали справедливість, захищали українських патріотів та боронили українську мову. Спасибі за кожне Ваше зауваження та добрий вчинок. За принципову позицію та віру в європейське майбутнє України.

Знаю, наступний рік буде щедрим на амібітні цілі, нові виклики та випробовування. Проте я вірю, що разом із Вами, спільно з командою Європейської Солідарності, нам під силу змінити на краще майбутнє нашого міста й нашої країни! Миру і добра кожній родині та рідній Україні.