ДЕПУТАТИ ФРАКЦІЇ ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ВИМАГАЮТЬ ЗБІЛЬШИТИ СУБСИДІЇ НА ТЛІ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ

Сьогодні під час другої чергової сесії Дніпровської міської ради VIII скликання депутатська фракція політичної партії «Європейська Солідарність» виступила з заявою, в якій вимагається збільшити витрати на субсидії для незахищених верств населення.

«Європейська Солідарність» у Дніпровській міській раді вимагає негайно збільшити витрати на субсидії, що є найбільш дієвим ринковим механізмом захисту найбідніших верств населення.

Влада обіцяла знизити тарифи вдвічі, але їм вдалося зменшити тільки субсидії – з 71 мільярда гривень до 36 мільярдів. А скасування правила 100 кіловат пільгової електроенергії б‘є по соціально не захищеним верствам населення.

Влада пішла на закупівлю дешевої електроенергії в Білорусі. Це є дуже небезпечним кроком, тому що саме через Білорусь до нас постачається електроенергія російського виробництва. А це означає, що гроші, що сплачує Україна, йдуть державі-агресору.

Звертаємось до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради і вимагаємо негайно підвищити субсидії до рівня, достатнього для повної оплати тарифів найбіднішими верстами населення», – йдеться в заяві.