ПЕРЕМАГАЮТЬ ГРОШІ ЧИ МІЗКИ? ЧИ Є ЖИТТЯ МІЖ ВИБОРАМИ?

Про це і не тільки партійці Дніпра разом із головою міського партійного осередку Європейської Солідарності, народним депутатом VIIIскликання, депутатом Дніпровської міськради Тетяною Ричковою відверто поговорили зі спеціалістом з комунікацій, керівником відділу зв’язків із вітчизняними, регіональними та закордонними медіа департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Петра Порошенка Володимиром Горковенко під час дискусійно-інформаційної платформи «Право на слово».

Під час виборчої кампанії не спрацьовують жодні стандарти чи шаблони. І Україна вкотре довела це під час останніх президентських і парламентських виборів. Не існує чіткого алгоритму дій, який гарантував би кандидатам і партіям 100% перемогу, – вважає Володимир Горковенко.

Потрібно відчувати людей, працювати інтуїтивно. Без ефективної й систематичної роботи на окрузі, допомоги у вирішенні нагальних проблем, постійної взаємодії не можна покладатися на успіх. Те, що відбулося в Україні навесні 2019 і восени 2020 – виняток з правил.

Попри те, що більшість українців під час вибору досі керуються емоціями, а не здоровим глуздом, все ж перемагають мізки.

Гроші під час передвиборчої кампанії – це лише інструмент, що може скерувати кандидата у правильному напрямку. Але вони аж ніяк не гарантують йому перемогу. Маю чимало прикладів, як кандидати-початківці з дуже скромними ресурсами гідно долали своїх опонентів, хоча й не «засівали» округ бордами й іншою рекламою.

Цікаво, що вибори щоразу руйнують міфи. На сьогодні не можна недооцінювати роль соціальних мереж під час передвиборчої кампанії. Проте у багатьох регіонах важливу роль досі відіграють преса й телебачення. І це також варто враховувати, коли вибудовуєте стратегію.