ДЕПУТАТИ ФРАКЦІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ВИМАГАЮТЬ НЕГАЙНОГО СТВОРЕННЯ ТСК ЩОДО «ВАГНЕРІВЦІВ» І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЛЕЖНОГО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ МЕДИКІВ

Під час черговій сесії Дніпровської міської ради депутатська фракція «Європейської Солідарності» подали звернення до Президента України та Верховної Ради з вимогою створити у парламенті тимчасову слідчу комісію з питань розслідування, оприлюднених у ЗМІ фактів, можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами «приватної військової компанії «Вагнера» та нанесення шкоди національним інтересам України.

«Враховуючи критичну ситуацію з вакцинацією, стрімкий розвиток пандемії, критичні проблеми із забезпеченням киснем лікарень, фактичним ігноруванням приписів законодавства щодо належного соціального забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікування хворих на COVID-19 та намагання збоку центральної влади перекласти відповідальність за свої безпорадні дії на опозицію та органи місцевого самоврядування, виникла необхідність надати гідну відповідь владі та нагадати про її відповідальність перед людьми та країною.

 Також поза увагою не може залишитись питання розслідування можливої зради у найближчому оточенні Президента України під час реалізації спецоперації по затриманню російських бойовиків з ПВК «Вагнер» та створення у Верховній Раді України тимчасової слідчої комісії з метою об’єктивного розслідування цих подій.

Враховуючи викладене та з метою убезпечення українців від хаотичних рішень влади, депутатська фракція «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Дніпровської міської ради звертається:

  1. Депутатська фракція «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Дніпровської міської ради звертається до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо належного соціального забезпечення медичних працівників та факту зриву вакцинації.
  2. Депутатська фракція «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Дніпровської міської ради звертається до Президента України та Верховної Ради України з вимогою створення у Верховній Раді України Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування, оприлюднених у засобах масової інформації фактів, можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами «приватної військової компанії «Вагнера» та нанесення шкоди національним інтересам України», – йдеться у зверненні.